Hızlı İletişim

iletişim formuİletişim Formu:
Soru Sorun

arayınArayın:
0542 229 7456

yazınYazın:
mail gönder

Google PageSpeed Insights Google Açılış Hızı Sonuçları

Eklenme Tarihi: 06/08/2018 11:17

yerel işletmeler

En popüler hız testi

  • Web sitelerinin açılış hızları bizler için çok önemli. Önemli olmasının bir çok sebebi var. Bunları en başında ise ziyaretcilerinizin sabrını zorlamamak
  • Dünya'da internet hızları konusunda yapılan araştırmalarda ne yazık ki ülkemiz 82. sırada yer almaktadır. Bu da Dünya ortalamasından oldukca gerilerde olduğunu göstermektedir. İnternet hız ortalamasında 82. sıradaki bir ülkenin internet açılış hızlarının önemini daha çok artırmaktadır. İnsanlar internette bir konu hakkında bilgi almak istediğinde. Web sitesinin açılış hızı kişiye verilecek bilgi kadar önemlidir.Hem mobilde hem de normal masaüstü bilgisayarlarda.

Google Hız Testi Nasıl Yapılır?

Google Hız Testi sitesine giriş yapıyoruz. Adres satırı bölümüne test etmek istediğiniz web site adresini yazıyoruz. Google tarafından sonuçların çıkmasını bekliyoruz Google analiz etmesi için yazdığımız web site adresini analiz etmeye başlıyor.

Test sonucu sonrası neler yapmalıyız?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra vereceğiniz adrese bağlı olarak tekrardan bir test daha gerçekleştiririz. Google bu doğrultular neleri yapmamız gerektiği raporu bize sunar daha fazla önem vermektedir. Bu rapor doğrultusunda çalışmalara başlarız.

    Geri Dön