Direkt İletişim

İletişim Formu:
Soru Sorun

Arayın:
0542 229 7456

İletişim Kutusu:

Sosyal Medya Takibi

Sosyal medya, şirketinizin imajını oluştururken nasıl yardımcı olur?

Bugünlerde sosyal medya kitle bilincini şekillendirmek için çok fazla güce sahip, bu yüzden web siteleri ve web portalları etrafında büyük bir grup insan toplarlar. Bu özellikle, en büyük kitleye ulaşmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler sektöründeki şirketler için özellikle yararlıdır. Sosyal medyada pazarlamanın etkili olabilmesi için öncelikle kullanıcıların dikkatini çekecek ve siteyi ziyaret etmeye teşvik edecek yeni içerikler oluşturmaya odaklanmanız gerekir. Müşterilerimize sunduğumuz çözümler daima yenilikçi, özgün ve faaliyetlerin yürütüldüğü sektöre uyarlanmıştır. Sadece böyle bir eylem sosyal medyada başarıyı garanti edebilir.

Nerede çalışıyoruz?

Facebook

Şu anda dünyanın dört bir yanından 900 milyon insanın Türkiye'den 27 milyonu aşan kayıtlı olduğu en büyük sosyal ağdır. Facebook hesabına sahip kullanıcıların% 50'sinden fazlası, siteyi günde en az bir kez kullanır. Çevrimiçi pazarlamacılığında, Facebook öncelikle şirketinizin kârını artırmanıza olanak veren etkileşimli bir sosyal medyadır. Bu nedenle, şirketin stratejisini şirketin beğen sayfasının en başından itibaren değerlendirmek çok önemlidir.

Bir şirket kendi hayran sayfasına sahip olmakla ne kazanır?

  • Resim - şirketin resmini oluşturma
  • İletişim - hızlı bilgi aktarımı ve hayranlardan yanıt
  • Reklamlar - reklam sayesinde hedef kitleye ulaşma
  • Müşteriler - yeni müşteriler edinme
  • Arama motorunda görünürlük - hayran sayfası girişleri SEO etkinliklerini destekler

 

Google+

Google tarafından sunulan birkaç farklı hizmeti birleştirmenizi sağlayan bir kanaldır. Bu web sitesi Türkiye'de yaklaşık 10 milyon kullanıcı toplar ve ne yazık ki en çok ziyaret edilen web sitelerinden birine aittir. Takdir edilmese de, bunu unutmamalısınız, çünkü Google + 'daki etkinlikler SEO etkinliklerini desteklemektedir.

sosyalmedya