Direkt İletişim

İletişim Formu:
Soru Sorun

Arayın:
0542 229 7456

İletişim Kutusu:

Mevcut sayfalar için destek

Bir web siteniz var, ancak çalıştırmak için yeterli zamanınız yok mu? Öyleyse, web siteleri teklifimiz tam size göre. Sunduğumuz hizmet ağırlıklı olarak şunları içerir:

Güncellemeler

Belirli bir web sitesinde, kurallara uygun olarak düzenli değişiklikler sunuyoruz. Bu değişiklikler hizmeti ayrı ayrı değerlidir ve fiyatı esas işin kapsamı yapılacak işle bağlantılıdır. Galeriye fotoğraflarını ekleme, adres veri güncelleme, yeni sayfalar oluşturma, sitedeki yeni ve güncelleme mevcut içeriğin düzenleme.

Ferahlatıcı

Bu servis daha gelişmiş programlama veya grafik aktiviteleri içerir. Web sitesinin grafik görünümünü değiştirmeyi, menü yapısını veya web sitesinde bilgi sunmanın yeni bir yolunu geliştirmeyi içerir. Buna ek olarak, teknik açıdan, script veya tema güncellemesi ve sayfa kodu optimizasyonundan yardım sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde sitenin geçerli standartlara uyarlandığından emin olabilirsiniz. Web sitesi yenileme hizmeti, yapılacak işin miktarına bağlı olarak bireysel olarak fiyatlandırılır.

Onarım

Hizmet, web sitesinin gerektiği gibi çalışmayan veya web sitesi henüz tam olarak çalıştırılmamış olan kişilere yöneliktir. Hizmetin bir parçası olarak, problemin teşhisini ve sitenin en uygun şekilde çalışmasını önlemek için onarımını sunuyoruz. Ayrıca, hem fonksiyonel hem de grafik işlemeyi ele alıyoruz, böylece nihai etki müşteriyi tam olarak tatmin ediyor.

Sizi teklifimizden yararlanmaya davet ediyoruz!