Hızlı İletişim

İletişim Formu:
Soru Sorun

Arayın:
0542 229 7456

Yazın:

Facebook'ta bir şirket web sitesine sahip olmanın avantajları

Eklenme Tarihi: 30/05/2018 17:40

facebook beğen sayfası

Beğen sayfası geçici bir moda değil, şu anda internet pazarlamacılığında bir standart. Peki, onu çalıştırmanın avantajları nelerdir?

Şirketin sosyal medyada bulunması, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamanızı ve teklifi en iyi şekilde ayarlamanızı sağlar. Facebook profili oluşturmak, tanıtmanın harika bir yoludur. Bir şirket hayran sayfasıbir şirket teklifini asla tanımama şansı olmayan kişilere hızlı bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Hayran sayfasının müşterilere cazip gelmesi ve bazı faydalar sağlaması için, duyarlılık ve düzenliliğin yeni içerikle güncellenmesi gerekmektedir. Neyse ki, onunla ilgilenecek ve Facebook'un potansiyelinden tam olarak yararlanmanızı sağlayacak profesyonel ajanslar görevlendirilebilir. Öyleyse bir şirketin hayran sayfası çalıştırma avantajları nelerdir?

1. İnternette olumlu bir imaj oluşturmak

Facebook size daha az resmi bir tarafı daha müşteri dostu olarak sergileme fırsatı sunuyor . O ve kullanıcı arasındaki mesafeyi azaltmanızı sağlar. Sosyal ağları kullanan kişiler daha hızlı bir iletişim bekler, bu nedenle beklentilerini karşılamanız gerekiyor. Markanız açık ve nazik bir müşteri olarak gösteriliyorsa, güven ve sempati kazanırsınız. Mesafeyi azaltmanın profesyonellikte bir düşüş olarak algılanabileceğinden korkmayın. Facebook, şirketi doğru ışıkta sunacak altın bir ölçü bulmanızı sağlar.

2. Müşteri hedef kitlesi

Facebook'ta kullanıcılar hakkında çok fazla bilgi var. En uyarlanmış reklamları oluşturmak için kullanılabilirler. Yaş, cinsiyet, ikamet yeri, meslek vb. veriler, teklifinizle ulaşılabilen hedef grupları tanımlama fırsatı verir. Bu sayede etmektir Facebook rastgele yüklemek için değil gider o reklam şirketlerini sağlamak ama sadece gerçekte ürün ilginizi çekebilir olanlara. Facebook'u bir reklam aracı olarak kullanarak, reklamı kimlerin görebileceğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, reklamın kime ulaştığını, etkilerini neyin kontrol ettiğini ve optimum çözüm arayışında herhangi bir parametreyi değiştirebileceğinizi kontrol edebilirsiniz. Beğen sayfası, geleneksel pazarlamaya kıyasla etkilerini ölçmek için daha etkili ve daha kolaydır.

3. Sabit teması sağlar

Şirket, hayran sayfası sayesinde tüm ilgili taraflarla doğrudan ve sürekli iletişim kurma olanağına sahiptir Yelpaze sayfasından sorulan soruların yanıtları daha hızlıdır ve bu nedenle alıcıya daha fazla zaman ayırarak müşteri hizmetleri ofisinden birkaç saatliğine bir e-posta beklemekten daha iyidir. Hızlı tepki, yazı şeklinde ifade edilen fikirlerle uğraştığımızda daha da fazla önem kazanıyor. Ürün veya hizmetlerin memnuniyetini hayran bırakan taraftarlar geribildirim beklerler. Yazıyorlarsa, bunun için çok teşekkür ederiz, çünkü tüm görüşler son derece değerli bilgilerdir.

4. Reklam ve satış yeri

Hayran sayfasını kullanarak, web sitenizin reklamını yapabilir ve trafiği Facebook'tan yönlendirebilirsiniz . Facebook'taki ilk reklam biçimi ücretli reklamların kullanılmasıdır. İkinci yol, kullanıcıları siteye gitmeye ve satın alma yapmaya teşvik etmek için tasarlanmış ilgi çekici gönderiler oluşturmaktır. İyi bir çözüm de profil hayranları için çeşitli bonuslar. Bunlar yarışmalar, indirim kodları, ücretsiz bahşişler, vb. Ayrıca Facebook ile satabilirsinizÇünkü Facebook'taki şirket, seçili ürünlerin bulunabileceği bir mağaza kurabilir. Bu mağaza, çevrimiçi bir mağazanın tüm işlevlerine sahip olabilir, bu da uygun ve hızlı alışveriş anlamına gelir. Yani başka bir web sitesine gitmek, hesap açmak veya sisteme giriş yapmak zorunda değilsiniz. Bu, çevrimiçi alışverişin hız ve basitlik yaptığı insanlar tarafından beğenilmektedir. Bu tür çözümler, kendiliğinden satın alma kararları vermeye de elverişlidir.

5. piyasayı iyi tanımak için fırsat

Düzgün çalışan bir şirket web sitesi , pazar ihtiyaçlarını izlemenize ve sonuç çıkarmanıza olanak tanır . Böyle bir olasılık, sitenin popülerliği ve bireysel yayınları hakkında ücretsiz bilgi sağlayan "site istatistikleri" hizmeti tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmet sayesinde, verilen mesajın gittiği hedef grubun yanı sıra sayısını, ziyaret süresini de kontrol edebilirsiniz. Bu hizmet aynı zamanda, web sitesindeki trafiği izlemenize, Facebook üzerinden yayınlanan yayınların müşterilere en cazip olduğunu ve belirli bir teklife cevap veren kişilerin yaşını, cinsiyetini veya konumunu değerlendirebilmenizi sağlar.

Özetle, şirketin Facebook sayfası öncelikle marka bilinirliği oluşturmaya yardımcı oluyor. Hatırlanmalıdır ki, Facebook'taki mevcudiyet, düzenli olarak, geri bildirimde bulunmadan, sezgisel olarak gerçekleştirilemez. Beğen sayfası’ın günlük başarınızı yapamayacağının farkında olmak güzel. Facebook'a katılmak ücretsizdir, ancak istikrarlı bir büyüme elde etmek için çok para gerekiyor. Ancak, Facebook'ta mevcut olan şirketin birçok seviyedeki rekabete göre bir avantaj elde ettiği sonucuna varmak kolay

    geri