Direkt İletişim

mail gönderİletişim Formu:
Soru Sorun

arayınArayın:
0542 229 7456

yazınİletişim Kutusu:
mail yazın

Web sitelerinin konumlandırılması (Seo)

"Satış işinde hedeflerin bittiği tek yer, yeni hedeflerin başlangıcıdır." ~ B. Tolga Sasık

Konumlandırma nedir?

Konumlandırma, belirtilen anahtar kelimeler için bir web sitesinin arama sonuçlarındaki en yüksek konumlara tanıtımını içeren kapsamlı bir hizmettir. Aramaların ön saflarında yer alan siteler, sitede yüksek trafiğin ve dolayısıyla çok sayıda yeni müşterinin keyfini çıkarır. Konumlandırma çok önemli bir işlemdir, çünkü ürün veya hizmet arayan internet kullanıcıları, Google.com.tr arama motorunda yalnızca ilk 15 sonuca dikkat eder. İnternet kullanıcısının bir müşteriye dönüşebilmesi için, web sitesinin şeffaf, işlevsel ve alıcının ihtiyaçlarına uygun hale getirilmesi için çok önemli bir bağımlılığın vurgulanması gerekmektedir.

web site konumlandırma

Türkiye'de % 66.8'si İnternet'i kullanıyor

ilk10 sonuc

İnternet kullanıcılarının % 85'i, ilk 10 web sitelerinin değerli olduğunu düşünüyor

ilk-iki-sayfa-gozat

İnternet kullanıcılarının % 75'i ilk iki sayfaya göz atıyor

Konumlandırma şunları içeren bir süreçtir:

arama-konumu
Hizmet analizi, rekabet ve anahtar kelime seçimi
İşletmenizle ilgili doğru anahtar kelimeleri seçeriz, böylece web sitesi trafiğine ve ürünlerinizin / hizmetlerin satışına dönüşürler.
web site google konumu
Web sitesi optimizasyonu
sitesinin yapısını, grafikleri, web sitesindeki içeriği ve dahili linklerin yapısını iyileştiririz.
website-populerligi-artirma
Web sitesi popülaritesi oluşturma Web sitenize
yönlendiren bağlantıların sayısını giderek artırarak, onların kalitesine de dikkat ederek, web sitesinin imajını internet üzerinden oluşturuyoruz.
konum-izleme
Konumu izleme ve sürdürme
Sözleşmeyi imzaladıktan sonra, web sitenizin konumunu takip edebileceğiniz yönetim paneline (google webmaster tools) erişim alırsınız.

 

Konumlandırmanın faydaları:

Konumlandırma , internette en etkili tanıtım yöntemlerinden biridir ve iyi geliştirilmiş ve uygulanan bir strateji sayesinde rekabet avantajını garanti eder. Tüm müşterilerimize doğal arama sonuçlarında yüksek pozisyonlar elde etmeyi ve siteye yapılan ziyaret sayısını artırmayı amaçlayan kapsamlı bir konumlandırma hizmeti sunuyoruz.

Konumlandırma maliyetleri:

Web sitesi konumlandırma fiyat öncelikle, seçilen anahtar kelimelerin sayısına vearama hacminin her teklif bireysel olarak belirlenir yüzden.Anahtar kelime seçimi, işbirliğinin en önemli aşamalarından biridir. Sizin için en etkili anahtar kelimeleri ücretsiz olarak seçeceğiz. Belirli kelime öbeklerinde konumlandırma fiyatını bulmak için lütfen bize ulaşın.

Uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın ve İlk 10'da olmanın mümkün olduğunu görün.