Hızlı İletişim

İletişim Formu:
Soru Sorun

Arayın:
0542 229 7456

Yazın:

Yerel konumlandırma neden gerekli?

Eklenme Tarihi: 29/05/2018 17:49
Google konumlandırma
Yerel konumlandırmanın avantajları: Yerel konumlandırma, tüm işletmeler için iyi bir mekanizmadır. Bununla birlikte, küçük şirketlerin rekabeti kırma şansı daha yüksektir. Kuaförler, güzellik uzmanları, saatçiler, küçük yerel mağazalar, küçük barlar, marangozlar, restoranlar faaliyet gösterdiği sektör önemli değil. Fiziksel bir yere sahip olan ve düzenli olarak müşterileri kabul eden bir koşulu karşılamak önemlidir...
daha

Facebook'ta bir şirket web sitesine sahip olmanın avantajları

Eklenme Tarihi: 30/05/2018 17:40
Facebook hedef kitle
Şirketin sosyal medyada bulunması, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını ve teklifi en iyi şekilde ayarlamasını sağlar. Facebook profili oluşturmak, tanıtmanın harika bir yoludur. Hayran sayfasının müşterilere cazip gelmesi ve bazı faydalar sağlaması için, duyarlılık ve düzenliliğin yeni içerikle güncellenmesi gerekmektedir. Facebook öncelikle marka bilinirliğine yardımcı oluyor.
daha

İyi bir web sitesinin özellikleri neler olmalı?

Eklenme Tarihi: 28/05/2018 17:56
iyi bir websitesinin özellikleri
Web tasarımı çok emek gerektiren bir süreç ve oluşturmak o kadar kolay değildir. İşi bilen birine emanet etmek önemlidir. Hangi trendlerin geçerli olduğunu, web sitesinin sadece kullanıcı için değil, aynı zamanda yöneticisi içinde kullanımı kolay olması gerekir. Öncelikle ilk adım iyi ve akılda kalıcı bir alan adı seçmektir. Ayrıca, seçilen adın sosyal ağlarda da mevcut olup olmadığını kontrol edilmeli.
daha